top of page

TDA Mimarlık Hizmetleri

Tasarım

Müşterilerimizin fikirlerini gerçeğe dönüştürerek mimari, iç mimari ve ürün tasarımı alanlarında tasarım hizmetleri sunuyoruz. Tasarım sürecimiz boyunca, her detayı özenle düşünerek, estetik ve fonksiyonelliği özenle dengeliyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayan özgün ve yüksek kaliteli tasarımlar sunuyoruz.

Uygulama

Tasarım aşamasını tamamladıktan sonra projeyi en iyi şekilde yürütür, müşterilerimizin beklentilerini karşılamasını sağlarız. İşin gerektirdiği tüm teknik ve mesleki bilgileri kullanarak, tasarladığımız projelerimizi müşterilerimize en uygun şekilde uyguluyoruz. İşin zamanında ve bütçe dahilinde tamamlanmasını sağlamak için her adımda müşterilerimizle yakın çalışıyoruz.

Danışmanlık

Mimarlık ve iç mimari alanında müşterilerimize yenilikçi ve pratik çözümler sunuyoruz. Planlama ve tasarım aşamalarında ihtiyaçlarına uygun çözümler önererek müşterilerimize en iyi şekilde rehberlik ediyoruz. Bu, müşterilerimizin projelerinin zamanında ve bütçe dahilinde tamamlanmasını sağlar.

Görselleştirme

2 boyutlu çizimler teknik birer ifade aracıyken, 3 boyutlu çizim çalışmalarını ondan farklı kılan şey duygulara hitap etmesidir. O nedenle ‘3 boyutlu bir proje görselinde duygulara ne ölçüde yer verilmişse o kadar başarılıdır’ deriz. Her projenin kendine özgü bağlamı ve bir hikayesi vardır. Projelerin görsellerini hazırlarken perspektifi, kompozisyonu ve atmosferi ile bu hikayeye en çok yakışan duyguyu arar, onu işleriz. Öyle ki portfolyomuzda bulunan görseller birbirlerinden çok farklı atmosfer ve perspektiflere sahiptir. Her seferinde hedefimiz projeye ait olan duyguyu keşfetmek; 3 boyutlu çizim ve görselleştirme araçlarını sanatsal bir görsel oluşturma motivasyonuyla kullanarak render hizmeti sunmaktır.

Proje ve Ruhsat takibi

Yatırımların hayata geçirilmesi aşamasında oldukça büyük önem arz eden yapı projelerinin hazırlanması ve tüm izin süreçlerinin tamamlanması firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Özellikle tarla vasfında bulunan arazilerin imar kayıtlarının oluşturulması kurum görüşlerinin takibi ve onay süreçleri firmamız tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Yatırım sürelerinde oldukça zaman alan bu ruhsat takip süreci mümkün olan en kısa süre içerisinde ve başarı ile tamamlanmaktadır.

Deneyimimiz

İnşaat öncesi

  • Planlama

  • Tasarla - Görselleştir

  • Değerleme & Bütçeleme

İnşaat

  • Kalite Kontrol

  • Güvenlik Yönetimi

  • Taşeron Yönetimi

  • Instagram
bottom of page